Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 19.01.2018 r. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Ocena: 1
1 0

Tak Konin pożegna wakacje

Konin 31.08.2017 21:42

Tak Konin pożegna wakacje

Gotowanie pod gołym niebem, koncerty, regaty, siatkówka, edukacja zdrowotna - tak przebiegać będzie impreza organizowana w Gosławicach na pożegnanie wakacji. 


Zaczyna się już jutro. Dodajmy, że to pierwsze takie wydarzenie na Przystani w Gosławicach, gdzie w tym roku MOSiR ''rozkręcał'' miejską plażę. 

2 września impreza zaczyna sie o 10.00 turniejem plażowej piłki siatkowej. O 19.00 będziecie mogli słucha posłuchać szant. Cały czas trwać bedą regaty organizowane prez Klub Żeglarski Energetyk.

W niedzielę o 12.00 rozpocznie się wykład warszawskiego neurologa prof. Jerzego Kotowicza. O 16.00 - kolejna okazja, by posłuchać jak nad jeziorem w Gosławicach brzmią szanty. Ciekawostką będą na pewno pokazy kulinarne modych mistrzyń, które dały się poznać publiczności podczas telewizyjnego programu kulinarnego. Gotowanie z Julką Cymbaluk, Asią Krajnika i Amelią Nowak - od 18.00.

Po nich na scenie zrobi się magicznie. Wystąpi iluzjonista Paweł Szreter. Będzieci też miel okazję, by posłuchać rodzimych muzyków z Folk Street, zobaczyć pokaz ratownictwa wodnego przygotowany przez WOPR i posłuchać - już na finał - Adama Stachowiaka z zespołem. Cały czas będzie czynna ścianka wspinaczkowa i dmuchańce. 

Imprezie patronuje prezydent Konina Józef Nowicki. Organzują ją: MOSiR, Towarzystwo Osób Choryh na Stwardnienie Rozsiane oraz Klub Żeglarski Energetyk. 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Nowe miejsca pracy w Impexmetal SA Będzie (wreszcie) łącznik Zaginęła niebieskooka Tajga Gmina Sompolno najmniej zadłużoną gminą w Polsce Przyjęci do służby w KM PSP Konin Nowe samochody dla DPS i SP15 Światełko do nieba Konin - Za fasadą Pozdrowienia dla Rodziców Rekrutacja do służby w Policji