Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 22.09.2017 r. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Ocena: 1
1 0

Tak Konin pożegna wakacje

Konin 31.08.2017 21:42 (22 dni temu)

Tak Konin pożegna wakacje

Gotowanie pod gołym niebem, koncerty, regaty, siatkówka, edukacja zdrowotna - tak przebiegać będzie impreza organizowana w Gosławicach na pożegnanie wakacji. 


Zaczyna się już jutro. Dodajmy, że to pierwsze takie wydarzenie na Przystani w Gosławicach, gdzie w tym roku MOSiR ''rozkręcał'' miejską plażę. 

2 września impreza zaczyna sie o 10.00 turniejem plażowej piłki siatkowej. O 19.00 będziecie mogli słucha posłuchać szant. Cały czas trwać bedą regaty organizowane prez Klub Żeglarski Energetyk.

W niedzielę o 12.00 rozpocznie się wykład warszawskiego neurologa prof. Jerzego Kotowicza. O 16.00 - kolejna okazja, by posłuchać jak nad jeziorem w Gosławicach brzmią szanty. Ciekawostką będą na pewno pokazy kulinarne modych mistrzyń, które dały się poznać publiczności podczas telewizyjnego programu kulinarnego. Gotowanie z Julką Cymbaluk, Asią Krajnika i Amelią Nowak - od 18.00.

Po nich na scenie zrobi się magicznie. Wystąpi iluzjonista Paweł Szreter. Będzieci też miel okazję, by posłuchać rodzimych muzyków z Folk Street, zobaczyć pokaz ratownictwa wodnego przygotowany przez WOPR i posłuchać - już na finał - Adama Stachowiaka z zespołem. Cały czas będzie czynna ścianka wspinaczkowa i dmuchańce. 

Imprezie patronuje prezydent Konina Józef Nowicki. Organzują ją: MOSiR, Towarzystwo Osób Choryh na Stwardnienie Rozsiane oraz Klub Żeglarski Energetyk. 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Kto połamał drzewka? Darmowe autobusy podczas Europejskiego Dnia bez Samochodu Klasy mundurowe się integrują Awaria na drugiej przeprawie Tam się mury pną do góry Zamknięcie kolejnego przejazdu Fuszerka na drugiej przeprawie Policyjny areszt po liftingu Szumy wokół KBO Autobusem darmo !