REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 17.08.2017 r. Imieniny: Anity, Elizy, Mirona

Ocena: 1
1 0

Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim

Art. sponsorowany 01.08.2017 14:47 (16 dni temu)

Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim

Już w najbliższą sobotę (5 sierpnia) rusza kolejna edycja projektu „Dobre Filmy na Bulwarze Nadwarciańskim". W plenerowym kinie, przez trzy kolejne soboty, wyświetlone zostaną dwa dramaty i komedia. Do kina pod gwiazdami zaprasza prezydent Konina Józef Nowicki.


- Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim, czyli kino pod gwiazdami, to trzy sierpniowe wieczory. Podobnie jak w poprzednich latach staraliśmy się dobrać filmy tak, by zadowolić konińską publiczność. Stawiamy na ambitne kino – powiedziała Zenona Sroczyńska, kierownik Wydziału Kultury Urzędu Miejskiego w Koninie. 

Już 5 sierpnia pokazany zostanie film "Pogorzelisko" - francuski dramat, w którym bliźnięta Simon i Jeanne, zgodnie z ostatnią wolną matki, wyruszają na poszukiwanie swojego ojca i brata, by dostarczyć im zapieczętowane listy. 

Tydzień później, 12 sierpnia, wyświetlony zostanie "Pokój" - irlandzko-kanadyjski dramat. Głównym bohaterem filmu jest pięcioletni Jack, który od urodzenia mieszka z mamą w niewielkim pomieszczeniu, które nazywają pokojem. Chłopiec nie zdaje sobie sprawy, że istnieje świat na zewnątrz. 

Tegoroczną edycję „Dobrych Filmów" na Bulwarze Nadwarciańskim zakończy w sobotę 19 sierpnia,  komedia "Zupełnie Nowy Testament" – historia niebiańskiej pary, która z rodziną zamieszkała w Brukseli i spędza swój czas oglądając telewizję, dokuczając sobie oraz snując plany jak uprzykrzać ludziom życie. Pewnego dnia ich córka postanawia odnowić świat. 

W imieniu prezydenta Konina Józefa Nowickiego serdecznie zapraszamy do wspólnego oglądania filmów na bulwarze. Początek wszystkich sobotnich seansów o godz. 21.30. 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Burze wracają ! Mianowania w Konińskiej Komendzie Z ostatniej chwili - ostrzeżenie Flagowa jednostka Prezydenta poszła na dno Tragicznie zmarł Jan Nowakowski - Radny Tuliszkowa Zmarł radny Juliusz Urbański Dla odmiany - burze ! KOMUNIKAT Nadciągają burze ! Możemy domagać się odbudowy synagogi !!