REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 25.09.2017 r. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Ocena: 5
5 0

I Szczep Maksymiliana Tarejwy - reaktywacja

Konin 03.07.2017 14:49

I Szczep Maksymiliana Tarejwy - reaktywacja

Konińskie środowisko ZHR podjęło decyzję o reaktywacji szczepu. Udało się nam dotrzeć do Konstytucji Szczepu (którą to przyjęliśmy w całości) oraz uchwalić regulamin wzbogacony o obecne rozporządzenia ZHR. Wiemy, że zbliża się jeden z ważnych dni, a mianowicie rocznicy stracenia o. Tarejwy (19 lipca) zapragnęliśmy powrócić do świętowania tego szczególnego dnia dla szczepu i obudzić dawne wspomnienia, które mamy nadzieję, będą dla nas inspiracją w trakcie reaktywacji szczepu.


W imieniu 4 Konińskiej Gromady Zuchenek „Wesołe Iskierki”, 16 Konińskiej Drużyny Harcerek "SILVA",  3 Męskiej Drużyny Harcerzy "Nietykalni" w Koninie, serdecznie zapraszamy na Święto Szczepu, które odbędzie się na terenie naszego obozu w Krępie Krajańskiej w dniach 15-16.07.2017. W programie przewidziane są zajęcia i gry dla całej rodziny oraz wspólne ognisko.                                                                                                                                                                        Dla lepszego przekazu wartości i wiedzy młodym druhnom i druhom chcemy poprosić Was o pomoc w grze, której celem jest przybliżenie historii POH i harcerstwa którego my nie znamy. Historia POH jest dla nas bardzo ważna, wiemy też że nikt nie przekaże jej lepiej niż ludzie związani z nią.                                                              Serdecznie prosimy o poinformowaniu nas na kogo możemy liczyć (mail kontaktowy:bieszczada@gmail.com, tel 693554423)

Plan imprezy.

15.07.2017

do ok 14 przyjazd i rozpakowanie (przygotujemy miejsce na „pole biwakowe”, namioty prosimy o zabranie we własnym zakresie)

14;30 – obiad

15;00 – oficjalne rozpoczęcie Święta Szczepu

15;30 - oprowadzenie po podobozach (16 KDH Silva i 3 MDH Nietykalni)

16;00 - przygotowanie do gry

16;20 - gra

18;00 - podsumowanie gry

18;00 - czas na przypomnienie i odnowienie tradycji szczepu, śpiewanki

19;00 – kolacja

20;10 – ognisko „Wierny do ostatka”

21;00 - pożegnanie dnia

W nocy chcielibyśmy zorganizować Przyrzeczenie Harcerskie nawiązujące do dawnych tradycji szczepu.

Serdecznie zapraszamy!!

Z harcerskim pozdrowieniem: Czuwaj !!

sam. Faustyna Sikorska


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Kto połamał drzewka? Darmowe autobusy podczas Europejskiego Dnia bez Samochodu Awaria na drugiej przeprawie Tam się mury pną do góry Zamknięcie kolejnego przejazdu Fuszerka na drugiej przeprawie Policyjny areszt po liftingu Szumy wokół KBO Autobusem darmo ! Szwankuje komunikacja autobusowa KW