Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 25.09.2017 r. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Ocena: -1
0 1

Nowe informacje w sprawie śmiertelnego potrącenia na ulicy Przemysłowej

Konin, 16.05.2017 13:56

Nowe informacje w sprawie śmiertelnego potrącenia na ulicy Przemysłowej

 

Wczoraj doszło do śmiertelnego wypadku na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Przemysłowej. Z pierwszych informacji wynikało, że kierowca dostawczego mercedesa starał się ominąć dziurę, wjechał na chodnik i potrącił 79-letnią mieszkankę Konina. Jednak okazuje się, że kobieta przechodziła po przejściu dla pieszych i nie wiadomo dlaczego kierujący pojazdem jej nie zauważył.


 

 

Pierwsze informacje, jakie napłynęły z miejsca tej tragedii mówiły o rzekomej próbie ominięcia przez kierowcę mercedesa dziury w jezdni i utracie panowania nad pojazdem. Kierowca miał wjechać na chodnik i tam potrącić pieszą kobietę.

 

Jednak policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy wykonywali na miejscu czynności zdementowali te informacje. Okazało się że w miejscu wypadku nie ma żadnej dziury w jezdni, ani żadnego innego utrudnienia. Świadkowie zdarzenia jednoznacznie powiedzieli, że 79-letnia kobieta przechodziła po oznakowanym przejściu dla pieszych i tam została potrącona.

 

Dokładne przyczyny tej tragedii będą wyjaśniane. Wiadomo, że kobieta przeszła już prawie przez obydwa pasy ruchu i potrącona została tuż przed wejściem na wysepkę, która jest na środku jezdni. Kierowca mercedesa sprintera z niewiadomych na razie powodów po prostu jej nie zauważył.

 

Jeżeli okaże się winnym wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym grozić mu będzie kara nawet 8 lat więzienia.

Rr Data: 17.05.2017 13:09 ID:8479
Pewnie rozmawiał przez tel debil

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Kto połamał drzewka? Darmowe autobusy podczas Europejskiego Dnia bez Samochodu Awaria na drugiej przeprawie Tam się mury pną do góry Zamknięcie kolejnego przejazdu Fuszerka na drugiej przeprawie Policyjny areszt po liftingu Szumy wokół KBO Autobusem darmo ! Szwankuje komunikacja autobusowa KW