Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 22.09.2017 r. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Ocena: 1
1 0

Grzegorzew ominowany do FLORIANÓW 2017

Koło 05.04.2017 14:24

Grzegorzew ominowany do FLORIANÓW 2017

Zakończony został kolejny etap I. edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów FLORIANY. Wpłynęło aż 375 zgłoszeń prospołecznych inicjatyw z całej Polski. Kapituła Konkursu wyłoniła 57 nominacji do FLORIANÓW 2017.

Z województwa wielkopolskiego wpłynęło 40 zgłoszeń!   Wśród nominowanych do FLORIANÓW 2017 jest 7 prospołecznych inicjatyw oraz 2 pracodawców:

OSP Grzegorzew - III Ochrona środowiska i ekologia

OSP Bródki oraz OSP Łuszków - IV Poprawa estetyki przestrzeni publicznej

OSP Jankowo Przygodzkie - V Edukacja

OSP Mrowino - VIII Aktywizowanie seniorów i współpraca pokoleń

OSP Bielewo oraz OSP Lotyń - XI Współpraca zagraniczna

W kategorii XII Najbardziej zaangażowany społecznie pracodawca - Amica S.A. oraz NOWAK „Okucia Meblowe” Sp. z o.o.

Ideą Konkursu jest rozwój i integracja lokalnych środowisk, inspirowanie do współdziałania i organizowania się wokół wspólnych inicjatyw podejmowanych na rzecz bezpieczeństwa i poprawy jakości życia ludzi, przeciwdziałanie wykluczeniu, promocja sportu i kultury. Najciekawsze projekty zrealizowane w gminach w latach 2015 – 2016 są nagradzane w 11 kategoriach konkursowych. Dodatkowo uczestnicy Konkursu mogą zgłaszać do nagrody najbardziej zaangażowanych społecznie pracodawców, którzy wspierają pożyteczne lokalne inicjatywy oraz ich twórców.

W konkursie „FLORIANY” mogły uczestniczyć zespoły realizujące projekty prospołeczne, utworzone przez OSP oraz gminne, powiatowe i wojewódzkie jednostki samorządu terytorialnego, placówki podlegające samorządom jak szkoły, biblioteki, ośrodki kultury i sportu, organizacje pozarządowe, instytucje, przedsiębiorców i firmy oraz Ochotnicze Straże Pożarne indywidualnie.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Kto połamał drzewka? Darmowe autobusy podczas Europejskiego Dnia bez Samochodu Klasy mundurowe się integrują Awaria na drugiej przeprawie Tam się mury pną do góry Zamknięcie kolejnego przejazdu Fuszerka na drugiej przeprawie Policyjny areszt po liftingu Szumy wokół KBO Autobusem darmo !