REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 20.10.2017 r. Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Ocena: 1
1 0

Dzień otwarty w SP9

Konin 19.03.2017 15:55

Dzień otwarty w SP9

 

16 marca w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 w Koninie odbyły się drzwi otwarte. Odwiedzający mogli zobaczyć jak wygląda szkoła oraz jak uczą się dzieci w „Dziewiątce”.


 

Najmłodsi goście zawitali już od rana. Były to przedszkolaki z konińskich przedszkoli, którzy wraz z wychowawcami uczestniczyli w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach. Zaproszono także rodziców, którzy uczestniczyli w lekcjach otwartych. O 16.30 odbyło się spotkanie z dyrekcją szkoły, psychologiem i pedagogiem szkolnym, pedagogiem specjalnym oraz nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej. Zainteresowanie rodziców było bardzo duże i nie obyło się bez dociekliwych pytań, na które gospodarze tego dnia starali się wyczerpująco odpowiedzieć i tym samym rozwiać wszelkie wątpliwości oraz zapewnić, że powierzone im dzieci, największe skarby swoich rodziców, będą w tej szkole otoczone troskliwą opieką.

 

Do godziny 19.00 można było zwiedzać szkołę oraz wziąć udział w oferowanych warsztatach, zajęciach, spotkaniach. Zainteresowaniem cieszyła się zumba i zajęcia ruchowe w sali integracji sensorycznej. W świetlicy szkolnej powstawały rozmaite prace plastyczne i techniczne, a pracownie komputerowe gościły przyszłych informatyków. W salach przyrodniczych można było przeprowadzić doświadczenia, po całej szkole roznosił się zapach przygotowywanych na zajęciach kulinarnych gofrów. Relaks zapewniły kąciki czytelnicze, muzyczne i filmowe, a czworonożny przyjaciel szkoły - pies Aro merdał ogonem i podawał łapę wszystkim przybyłym gościom.

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Uwaga! Wichura uderzy już za kilka godzin - Może być groźnie! Czytelnicy piszą ... KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Policja wróciła do Kazimierza Biskupiego Nowe dworce w 2019 roku Ostrzeżenie meteorologiczne – ZNOWU SILNY WIATR/1 Odblaskowe kamizelki dla przedszkolaków z Wyszyny OSTRZEŻENIE ! Krzyż Wolności i Solidarności dla Pawła Kotlarskiego Awaria i wyłączenie silnika w transportowcu CASA