Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 2 z 3   [ 28 posty(ów) ]
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Gdzie w Koninie można dobrze zjeść ?
PostWysłany: 21 Paź 2010, 19:37 
Ktoś był w Marsylii na Starówce obok Poczty ?

Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: 02 Lis 2010, 21:36 
ja tam byłem na urodzinach, ale był zewnetrzny catering, więc nie powiem nic o jedzeniu, ale ogólnie miejsce przytulne.

Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: 02 Lis 2010, 21:39 
Ja wole tradycyjne jedzenie - schabowy, ziemniaczki, pomidorówka. Takim jedzeniem to się można najeść, a nie zapchać na kilka godzin. Lubie zjeść w żaku albo na hucie - obie stołówki są po prostu wyśmienite!!! A do tego mając 12zł najesz się do syta i kompociku się napijesz :)

Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: 03 Lis 2010, 10:05 
Był ktoś z was w restauracji POD PLATANEM ? Jakie wrażenia ?

Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: 03 Lis 2010, 10:29 
Gość napisał(a):

No właśnie zapowiada się dość dobrze - ciekawe jakie mają jedzenie?

Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: 03 Lis 2010, 13:32 
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

A gdzie to jest ;) ?

Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: 03 Lis 2010, 22:24 
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

A gdzie to jest ;) ?

Na rogu Przemysłowej i Gajowej . Dawniej było tam Centrum Ogrodnicze.

Odpowiedz z cytatem
 Temat postu: 04.11.10 Temat dnia w RK.Gdzie w Koninie można dobrze zjeść?
PostWysłany: 04 Lis 2010, 10:17 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Konin
bol napisał(a):
Co polecacie, gdzie w naszym miescie można dobrze zjeść ? Ktore potrawy polecacie ?Jaka jest obsługa ? Gdzie warto wybrać się z kumplami , a gdzie z dziewczyną lub żoną ? Które lokale polecacie na co dzień , a ktore na specjalną okazję , ktore na niedzielny obiad , a ktore na spotkanie biznesowe ? Spróbujecie ocenić je gwiazdkami od jednej do pięciu ?

Dziś na naszej antenie będziemy rozmawiać właśnie na temat jedzenia w naszym mieście - jakie są kulinarne upodobania mieszkańców Konina - czy chętnie chodzimy do baru, restauracji czy raczej wybieramy fastfoody?

Zachęcamy do rozmowy
Michał Szymański
Radio Konin

Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: 06 Lis 2010, 14:15 
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Byłem wczoraj .Mila obsługa potrawy - polska kuchnia - o.k. , ceny rozsądne , średnie . Minus to oczekiwanie na posiłek . Dużo dłużej niż zapowiadane 20 minut . No , ale przeprosili , podobno to wyjątek nie reguła.

Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: 07 Lis 2010, 15:26 
Jeśli ktoś chce zrobić tam większą imprezę to naprawdę nie polecam !!!
Według mnie jedzenie jest średnie. Wczoraj byłam tam na imprezie. Płaciliśmy 70 zl za osobę. Pierwsze danie było zimne, (tak jak wczesniej ktos napisal, jedni dostaja, jedza i juz prawie kończa, a druga czesc dopiero dostaje jedzenie), ale to nic w porownaniu z tym , ze niektorzy w ogole nie dostali (musieli sie prosic od kolegow dalej o jedzienie, jesli zostało, bo ktoś nie chciał zjeść). Do tego były podobno ziemniaki podsmażane i gotowane. Podobno, bo na stole,przy którym siedziałam tego nie było. Poza tym, była jedna porcja na 1 osobę (a miały być 2 porcje na 1 osobę). Deser był kiepski (oczekiwałam czegoś lepszego, po zapewnieniach pani kierownik, jaki on jest świetny). Następnie była sałatka z gyrosa (dość smaczna), sałatka z makaronem (której nikt nie chciał ruszyć, zresztą nie dziwie się nikomu, a jak ktoś już spróbował to na tym się zakończyło). Była również sałata z sosem (trudno to nazwać sosem, gdyż były to raczej jakieś zioła? z olejem). Był również barszcz czerwony , to było jedno z dwóch dan, które były cieple i dobre. Wszystkim smakował. O godzinie drugiej była zapiekanka ziemniaczana z bekonem? i serem na wierzchu. Była ciepła, smaczna, efektownie podana (miała jeden minus, była to bardzo mała porcja, ale lepsza taka niż żadna;) Jeszcze kilka slow na temat napojów. Na stołach była cola (trudno mi teraz określić jaka to była firma, ale sadze,że nie kosztowała więcej niż 1,2 zł) oraz sok jabłkowy i pomarańczowy (obsługa starała się je często napełniać). W bufecie była gorąca herbata i kawa oraz ciasto (które sami wstawiliśmy)
Podsumowując: Dobrze, ze było to ciasto, bo większość ludzi chodziłaby cały czas głodna. To nie jest tylko moje zdanie, tak sądzą również moi znajomi. Nie jestem zadowolona z imprezy !!! I na pewno jej nikomu nie polecę.

Odpowiedz z cytatem
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 2 z 3   [ 28 posty(ów) ]
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Możesz zakładać nowe tematy na tym forum
Możesz odpowiadać w tematach na tym forum